رفع مشکلات صنعت نگاه کارشناسی را می طلبد 1394/8/3

  رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز گفت: رفع مشکلات صنعتگران استان نگاه و برنامه‌ ریزی کارشناسی، دقت نظر و ارایه راهکارهای عملیاتی و واقع بینانه  را می طلبد.

برگزاری انتخابات هیات رییسه کمسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی البرز 1394/7/7

برگزاری انتخابات هیات رییسه کمسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی البرز

 اولین جلسه کمیسیون صنعت و معدن اتاق البرز با حضور"بیتا بیات"عضو هیات رییسه و مسوول نظارت و هماهنگی امور کمیسیون ها و جمعی از اعضای هیات نمایندگان اتاق و صاحبان صنایع استان تشکیل شد.

اظهار نظربخش خصوصی در اصلاح قانون تجارت ضروری است 1393/7/12

اظهار نظربخش خصوصی در اصلاح قانون تجارت ضروری است

 رییس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی البرز  گفت:استفاده از دیدگاهها و اظهار نظرهای بخش خصوصی در  بازخوانی  اصلاح  قانون تجارت ضروری است.

اصلاح ساختار تامین اجتماعی ضروری است 1393/5/22

اصلاح ساختار تامین اجتماعی ضروری است

 رییس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی البرز با استناد به قانون برنامه پنجم توسعه گفت:برای اصلاح ساختار سازمان تامین اجتماعی متنی را برای ارسال به نهاد ریاست جمهوری آماده کرده ایم.

برگزاری دهمین جلسه کمیسیون صنعت و معدن اتاق البرز 1393/3/11

برگزاری دهمین جلسه کمیسیون صنعت و معدن اتاق البرز

 بررسی مسائل کار و کارگری واحدهای صنعتی و هماهنگی جهت برگزاری جلسه مشترک با اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی و اداره کل سازمان اجتماعی  استان البرز جمع بندی نظرات اعضا در خصوص سود و عوارض گمرکی مربوط به مواد اولیه و کالاهای نیمه ساخته و بحث وتبادل نظر در خصوص و نحوه همکاری بنیاد نخبگان و کلینیک صنعت با انجمن های صنایع همگن از مهم ترین مباحث مطرح شده در کمیسیون صنعت و معدن اتاق البرز بود. 

صفحه1 از5

کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی البرز محفوظ می باشد.

طراحی و توسعه : شرکت مهرارقام رایانه

تست